NA SPRZEDAŻ

Naszyjnik wykonany z kulek Agatów w kolorze czarno różowym i czarnych kryształów. Wykończenie srebrnymi elementami, zapięcie to karabińczyk, dodatkowo jest łańcuszek do regulacji długości. Długość minimalna 47 cm, cena 120 zł plus wysyłka 10 zł.
Naszyjnik wykonany z dużych bryłek turkusowego Agatu przeplatanych srebrnymi kulkami. Naszyjnik zapinany na karabińczyk. Długość minimalna 45 cm, cena 120 zł plus wysyłka 10 zł.Naszyjnik wykonany z dużych bryłek fioletowego Agatu przeplatanych srebrnymi kuleczkami. Naszyjnik wykończony srebrnym karabińczykiem i łańcuszkiem umożliwiającym regulację długości. Długość minimalna 52 cm, cena 120 zł plus wysyłka 10 zł.Naszyjnik wykonany z kulek muszli ( 2 cm) w kolorze kremowo turkusowym przeplatanych małymi kuleczkami białego turkusu. Naszyjnik zapinany na karabińczyk i łańcuszek umożliwiający regulację długości. Długość minimalna 52 cm, cena 75 zł plus wysyłka 10 zł.Komplet biżuterii (naszyjnik i kolczyki) wykonany z połączenia białych Agatów i metalicznych kryształów w kształcie oponek.Naszyjnik zapina się na srebrny karabińczyk i łańcuszek do regulacji, a kolczyki umieszczone są na srebrnych biglach otwartych. Długość naszyjnika 45 cm, długość kolczyków z biglem 5 cm. Cena kompletu 65 zł plus wysyłka 10 zł.
Komplet biżuterii (bransoletka i kolczyki) wykonany ze szklanych pereł w kolorze białym i perełek umieszczonych w metalowej siatce. Bransoletka zapina się na srebrny karabińczyk i łańcuszek, kolczyki umieszczone na srebrnych biglach otwartych. Długość minimalna bransoletki 19,5 cm, długość kolczyków z biglem 5 cm. Cena zestawu 45 zł plus wysyłka 10 zł.Naszyjnik wykonany z różnej wielkości szklanych perełek w kolorach różu, pojedynczo mocowane na szpilkach i wplatane w całość. Naszyjnik w części tylnej wykończony jest różowym rzemieniem, zapina się na karabińczyk i ma łańcuszek umożliwiający regulację długości. Długość minimalna naszyjnika 58 cm plus łańcuszek. Cena naszyjnika 65 zł plus wysyłka 10 zł.


Naszyjnik wykonany z różnej wielkości szklanych perełek w kolorach rudości i kremu, pojedynczo mocowane na szpilkach i wplatane w całość. Naszyjnik w części tylnej wykończony jest rudym rzemieniem, zapina się na karabińczyk i ma łańcuszek umożliwiający regulację długości. Długość minimalna naszyjnika 56 cm plus łańcuszek. Cena naszyjnika 65 zł plus wysyłka 10 zł.
Wyjątkowa bransoletka jeżyk, wykonana z drobnych kryształów w kolorze miętowym. Kryształki pojedynczo mocowane są na szpilkach i wplatane w całość. Bransoletka zapinana jest na srebrny karabińczyk. Długość minimalna bransoletki 18 cm, cena 50 zł plus wysyłka 10 zł.

Naszyjnik wykonany ze szklanych kamyczków w kolorach fioletu i bakłażanu. Kamyczki mocowane są na szpilkach jubilerskich i wplatane w całość. Naszyjnik w części tylnej wykończony jest czarnym rzemieniem i zapina się na karabińczyk. Długość minimalna naszyjnika 50 cm. Cena naszyjnika 70 zł plus wysyłka 10 zł.Komplet biżuterii (naszyjnik i kolczyki) wykonany z różnej wielkości szklanych perełek w kolorach morskich, pojedynczo mocowanych na szpilkach jubilerskich i wplatanych w całość. Naszyjnik w części tylnej wykończony jest turkusowym rzemieniem, zapina się na karabińczyk i ma łańcuszek umożliwiający regulację długości. Kolczyki mają po dwa pręciki malutkich perełek umocowanych na biglu otwartym. Długość minimalna naszyjnika 45 cm plus łańcuszek, długość kolczyków z biglem 6,5 cm. Cena zestawu  75 zł plus wysyłka 10 zł.
Naszyjnik wykonany ze szklanych kamyczków w kolorze fioletu i bakłażanu. Kamyczki mocowane są na szpilkach jubilerskich i wplatane w całość. Naszyjnik wykończony jest łańcuszkiem w części tylnej, zapina się na karabińczyk, który można zapiąć na różnej długości łańcuszka (można dowolnie zmieniać długość naszyjnika). Długość minimalna naszyjnika 43 cm, maksymalna 54 cm. Cena naszyjnika 100 zł plus wysyłka 10 zł.
Naszyjnik wykonany ze szklanych perełek różnej wielkości w kolorze pastelowym, wykończony łańcuszkiem umożliwiającym zapinanie naszyjnika na różnej długości. Długość minimalna 56 cm, cena 65 zł plus wysyłka 10 zł.

Niepowtarzalny zestaw biżuterii w składzie bransoletka i kolczyki, wykonany ze szklanych perełek różnej wielkości w kolorze białym. Bransoletka zapinana na karabińczyk, posiada łańcuszek do regulacji obwodu. Kolczyki zamocowane na ozdobnych biglach z metalu antyalergicznego. Długość minimalna bransoletki 19 cm, Długość kolczyków 3 cm. Cena zestawu 50 zł plus wysyłka 10 zł.
Efektowny naszyjnik wykonany z fasetowanych kulek Agatu w kolorze czerwonym, zapinany na karabińczyk. Długość 49 cm, cena 65 zł plus wysyłka 10 zł.

Delikatny naszyjnik wykonany z przepięknych pastelowych pereł Seashell, zapinany na karabińczyk. Długość 48 cm, cena 65 zł plus wysyłka 10 zł.

Naszyjnik wykonany z kulek muszli ( 2,5 cm) w kolorze kremowo czerwonym przeplatanych małymi kuleczkami białego turkusu. Naszyjnik zapinany na karabińczyk i parę kółeczek do regulacji długości. Długość minimalna 65 cm, cena 85 zł plus wysyłka 10 zł.

Naszyjnik wykonany z kulek muszli ( 2 cm) w kolorze mlecznym i małych kuleczek białego turkusu. Naszyjnik zapinany na srebrne elementy. Długość 52 cm, cena 75 zł plus wysyłka 10 zł